Під Шулявським мостом в Києві вирили величезну траншею

У Києві біля "втомленого" Шулявського шляхопроводу з'явилася глибока траншея. Вона проходить уздовж пішохідної доріжки і нічим не огороджена, передає кореспондент сайту "Сегодня".

За словами місцевих жителів, траншею викопали кілька днів тому. Ймовірно, сюди будуть укладати комунікації. На місці продовжує працювати будівельна техніка.

Під Шулявським мостом в Києві вирили величезну траншею

Нагадаємо, за останніми даними від чиновників, старт демонтажу мосту черговий раз відклали - цього разу до середини січня. Влада міста заявляла, що вже почалася реконструкція транспортної розв'язки на перетині проспекту Перемоги з вул. Вадима Гетьмана в Солом'янському і Шевченківському районах Києва.

Як повідомляли в КМДА, будувати на місці старого шляхопроводу будуть розв'язку-конюшину з поворотом з вул. Довженка на пр-т Перемоги і демонтажем частини цеху №5 заводу "Більшовик", розроблену в 2008 році "Київдормістпроект". Пустити рух по новому мосту в мерії мають намір до кінця цього року, а завершити всі роботи планують за 17 місяців. Обійдуться вони майже в 811 млн грн, у тому числі компенсацію за знесення цеху №5.

Джерело: segodnya.ua