Каси для покупки залізничних квитків перенесли з будівлі готелю на бульварі Шевченка, 38/40, в будівлю вокзалу станції Київ-Пасажирський (Південний вокзал). Як пояснюють чиновники "Укрзалізниці", це зроблено для того, щоб локалізувати всі послуги для пасажирів в одному місці.
Про те, що каси будуть закриті, говорили ще в кінці листопада. З будівлі готелю вже зняли величезну вивіску.
Раніше ми повідомляли, що в Україні відкрили продаж квитків на "новорічні" поїзди. В цьому році купити квитки на кінець грудня можна не раніше, ніж за три тижні, тому в перший день після їх надходження в онлайн-продаж - 6 грудня, українці паралізували роботу онлайн-сервісу - навантаження на сервер перевізника збільшилося в шість разів. Таким чином "Укрзалізниця" активно бореться зі спекулянтами-перекупниками.
Крім того, наприкінці грудня з Києва призначать ще й додаткові поїзди – не менше 30 пар. Правда, квитки на них з'являться не за 45 днів, а після того, як розкуплять місця на поїзди, які є в графіку.
Джерело: segodnya.ua


