У соціальних мережах з'явилося кілька відеороликів про те, як іноземні гравці киян відзначають успіх. На відео були помічені Вербич, Кенджора, Кадар, Че Че і Сідіклей.
Нагадаємо, що в у четвер, 13 грудня, "Динамо" прийме "Яблунець" в заключному матчі в році в рамках Ліги Європи.
Більше новин зі світу спорту читайте у нашому розділі Спорт24 Джерело: 24tv.ua



