УКР РУС
» » Біатлон: Мякяряйнен виграє персьют, Джима фінішує тільки 24-ю
Всі новини

Біатлон: Мякяряйнен виграє персьют, Джима фінішує тільки 24-ю

9 грудня на першому етапі Кубка світу в словенській Поклюці відбувся жіночий персьют.

Гонку виграла Кайса Макаряйнен, яка закрила всі 20 мішеней. Також ідеально впоралася зі стрільбою італійка Доротея Вірер. Обидві спортсменки зайняли на фініші місця, з яких стартували. Бронзу завоювала словачка Пауліна Фіалкова, яка виграла боротьбу в італійки Лізи Вітоцці.

Your Top 3 of the women's pursuit in @BiatlonPokljuka

1. @kmakarainen
2. Dorothea Wierer
3. Paulina Fialkova

Join us shortly for the medal ceremony in #POK18 live on https://t.co/bk5aBBso9Q pic.twitter.com/ktHr2McZsR

— IBU World Cup (@IBU_WC) 9 грудня 2018 р.

Найкращою з українок фінішувала Юлія Джима. Як і призери гонки, вона закрила всі мішені, проте через слабку швидкості фінішувала лише 24-ю, з відставанням майже три хвилини. Могла зачепитися за десятку найсильніших Олена Підгрушна, проте два кола штрафу після заключної стрільби відкинули її в боротьбу за місце в третьому десятку.

У словенській Поклюці перший етап Кубка світу з біатлону завершився гонкою переслідування у жінок. Пропонуємо вам ознайомитися з результатами гонки.

— Biathlon.com.ua (@biathloncomua) 9 грудня 2018 р.

Валя Семеренко взагалі вирішила не фінішувати. І лише Анастасія Меркушина, незважаючи на два кола штрафу, зуміла поліпшити свою стартову позицію і потрапити в очкову зону – 37-е місце у наймолодшої українки в цій гонці.