У Кривому Розі на фасаді місцевого ліцею відкрили меморіальну дошку випускнику цього навчального закладу, загиблому на Донбасі Максиму Черкуну.
На відкриття меморіальної дошки прийшли батьки армійця, однокласники, а також учні цього ліцею. Право відкрити пам'ятну дошку надали батькам. Максим Черкун нагороджений відзнакою "За заслуги перед містом" та орденом "За мужність" третього ступеня посмертно.
"Він був абсолютно світлою, прекрасною, справедливою людиною. І не дивно, що він вирішив не залишатися в даній ситуації в стороні, і не чекати, поки все вирішиться якось само собою. Він був справжнім патріотом і загинув, як герой", – поділилася однокласниця загиблого Ганна Кривко.
"Максим витримав цей іспит. У цьому життєвому іспиті ти, Максим, ти показав, що ти чоловік. Ти – справжня людина. Ти – патріот. Ти не ховався. Ти – не зрадник, як багатьом сьогодні це потрібно", – наголосила класний керівник Героя Галина Старинська.
У 20 років він уже був командиром протитанково-кулеметного відділення 57-ї мотопіхотної бригади. Захищав країну на сході протягом двох із половиною років. Загинув хлопець у квітні поблизу селища Піски на Донеччині під час ворожого мінометного обстрілу.
Джерело: 5.ua


