УКР РУС
» » ДТЕК Нафтогаз провів важливу для енергетики України міжнародну конференцію
Всі новини

ДТЕК Нафтогаз провів важливу для енергетики України міжнародну конференцію

22 листопада 2018 року ДТЕК Нафтогаз провів першу в Україні міжнародну конференцію, присвячену застосуванню сучасних технологій для підвищення ефективності нафтогазового бізнесу. Конференцію відвідали понад 170 осіб – представники міжнародних та українських сервісних компаній, науково-дослідних організацій та вищих навчальних закладів, консалтингових компаній, Академії наук України. Понад 30 учасників – експерти з Німеччини, Великої Британії, Франції, Китаю, Азербайджану, Румунії, Польщі та Білорусі. Захід пройшов у Полтавському національному технічному університеті ім. Юрія Кондратюка при партнерстві Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу та міжнародної Спілки інженерів-нафтовиків (SPE).

Учасники розглянули інноваційні технології для всього ланцюгу газовидобутку – починаючи від геології та буріння до розробки родовищ, видобутку, капітального ремонту свердловин, цифровізації виробничих та бізнес-процесів. Всього у рамках конференції відбулося 40 презентацій у шести секціях. Серед компаній, які розповіли про свої інноваційні рішення, – Schlumberger, Halliburton, Weatherford, RPSEnergy, TargetEnergySolutions, HilongGroup та інші.

Генеральний директор ДТЕК Нафтогаз Ігор Щуров зазначив: "Для забезпечення енергонезалежності України необхідно застосовувати найсучасніші технології у газовидобутку. Саме тому ДТЕК Нафтогаз організував профільну міжнародну конференцію, у якій взяли участь провідні сервісні компанії, визнані експерти у світовій нафтогазовій спільноті. Цього року лише за рахунок інновацій та сучасних технологій наша компанія змогла додатково видобути 100 млн куб. м газу. Якщо масштабувати отриманий ефект на всю галузь, то вже через п’ять років Україна може вийти на самозабезпечення газом та зайняти позицію країни-експортера".

Регіональний директор авторитетної міжнародної організації, Спілки інженерів-нафтовиків (SPE), Жан-Марк Дюма взяв участь у конференції та підкреслив: "В Україні є усі складові для того, щоб збільшити видобуток газу: сильні видобувні компанії зі значним досвідом, науково-освітня база та грамотні спеціалісти. Тому я впевнений, що українська газовидобувна галузь має велике майбутнє".

Джерело: segodnya.ua
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении {days} дней со дня публикации.
Опрос
За яку партію Ви проголосуєте, якби парламентські вибори відбулися найближчої неділі?
Тарас Тополя вперше розповів, де живе після розлучення
У Німеччині відбувся найбільший рок-концерт в історії країни
Евровидение 2026: результат LELEKA и как голосовали за Украину
Тейлор Свіфт подала заявки на захист голосу та зовнішності від ШІ
Ракетна небезпека. Небо плаче — нова AI-пісня про війну в Україні
Мультимедіа
Білоруський КГБівець розговорився в українському полоні: цікаві факти
МІЛЬЙОННА БОТОФЕРМА ПОРОШЕНКА: як росіянин створив для «гетьмана» систему поширення фейків та зради (Відео)
Росія набирає в свою армію прихильників нацизму
Пленных в Попасной приказано убить (Перехоплення)
Російський загарбник залишив передсмертне послання рідному брату: закликає не їхати на війну в Україну