УКР РУС
» » Хутряні ферми з Європи масово "переїжджають" в Україну – зоозахисники
Всі новини

Хутряні ферми з Європи масово "переїжджають" в Україну – зоозахисники

Світ поступово відмовляється від виробів з натурального хутра. Нещодавно Європейський союз заборонив хутряні ферми, та й багато світових брендів вже відмовилися від одягу з використанням натурального хутра. Адже таке виробництво не тільки антигуманне, але і несе шкоду екології. В Україні теж є ініціативи, які спрямовані на те, щоб викорінити хутряну промисловість. Петиція про заборону виробництва хутра в кінці вересня цього року зібрала рекордну кількість голосів (більше 27 тисяч при необхідних 25 тисячах) і була передана на розгляд Верховній Раді. Проте, поки що на законодавчому рівні це питання не регулюється, а в країні продовжують вбивати тисячі тварин, щоб шити шуби.

Великобританія, Нідерланди, Австрія, Чехія, Македонія – країни Європи масово почали відмовлятися від виробництва хутра і забороняти хутряні ферми. В Україну світові тенденції приходять із запізненням, і, якщо скрізь вже говорять про те, що це жорстоко і шкідливо, а світові бренди відмовляються від такого одягу, в нашій країні все ще продовжують функціонувати хутряні ферми.

До того ж, заборона хутряних ферм в ЄС, не дивлячись на весь позитив, тільки погіршила ситуацію з хутровими фермами в Україні. Так, вітчизняне законодавство не забороняє діяльність таких підприємств, і лояльно ставиться до очевидних екологічних загроз, тому європейські ферми почали масово переносити виробництво до нас.

"Ми дуже давно говорили, що на тлі закриття ферм в Європі буде відбуватися серйозне перенесення всіх шкідливих виробництв в країни, що розвиваються. Зараз планується будівництво трьох ферм, яке в рази збільшить поголів'я хутрових тварин. Поки ми говоримо і подаємо петиції, бізнес працює дуже жваво. Заборонити і закрити існуючі ферми складніше, ніж не допустити відкриття нових", - говорить в коментарі сайту "Сегодня" Антон Вакуленко, голова громадської організації "Єдина планета".

До слова, саме організація "Єдина планета" і проводить кампанію ХутроOFF, в рамках якої була створена та сама петиція про заборону хутряних ферм.

"Наша основна вимога - хоча б ввести певний мораторій на відкриття нових ферм на період, поки йде розгляд петицій і пишеться законопроект. Підписання петиції - це хороший сигнал, але число ферм зростає, як і кількість тварин, які там страждають", - пояснює Вакуленко.

Нагадаємо, раніше сайт "Сегодня" розповідав, коли одяг, зроблений в Україні, почне виходити на світові ринки.

Більш докладно про те, чому Україні варто відмовитися від хутряного бізнесу, читайте в матеріалі сайту "Сегодня": Хутряні ферми в Україні: чим шкідливий "кривавий бизнес" і що з ним робити

Джерело: segodnya.ua
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении {days} дней со дня публикации.
Опрос
За яку партію Ви проголосуєте, якби парламентські вибори відбулися найближчої неділі?
Дуейн Джонсон подарував ще один автомобіль
Девід Бекхем показав свою нову іграшку – створену спеціально для нього Maserati MC20 Fuoriserie Edition
Олександр Усик познайомився з найдорожчими автомобілями сучасності
Ілон Маск став "Людиною року" за версією журналу Time
Уилл Смит признался, что хотел уйти из жизни из-за домашнего насилия в семье
Мультимедіа
Білоруський КГБівець розговорився в українському полоні: цікаві факти
МІЛЬЙОННА БОТОФЕРМА ПОРОШЕНКА: як росіянин створив для «гетьмана» систему поширення фейків та зради (Відео)
Росія набирає в свою армію прихильників нацизму
Пленных в Попасной приказано убить (Перехоплення)
Російський загарбник залишив передсмертне послання рідному брату: закликає не їхати на війну в Україну