У рамках української Суперліги відбулися чергові матчі. Лідер чемпіонат "Хімік" впевнено розібрався із середняком турнірної таблиці – "Миколаєвом", а "Одеса" несподівано здолала "Запоріжжя".
Донецький "Шахтар" перед поновлення футбольного сезону зіштовхнувся із серйозними кадровими втратами. Наразі в команді тільки три здорових центральні захисники.