10-02-2019, 19:51
"Манчестер Сіті" зумів повернутися на вершину турнірної таблиці чемпіонату Англії завдяки впевненій перемозі над лондонським "Челсі". Підопічні Пепа Гвардіоли за набраними очками зрівнялися з "Ліверпулем", хоча й зіграли на один матч більше.



