УКР РУС
» » Звільнили, бо не вийшов на акцію протесту на підтримку Петра Порошенка!

Звільнили, бо не вийшов на акцію протесту на підтримку Петра Порошенка!

Працівника цукрового заводу ТОВ «ПК «Зоря-Поділля»,  який належить Петру Порошенку, звільнили, бо той відмовився протестувати на його підтримку


У Петра Порошенка після оголошення йому підозри повна мобілізація. А після повідомлень у ЗМІ про     санкцію на його арешт у Порошенка забили у всі дзвони. Певно політтехнологи «Європейської солідарності» захотіли всім показати, що кожен українець проти таких «політичних репресій», особливо вотчина Порошенка – Вінниччина.
    Хотіли вивести на протести усіх своїх партійців та усіх працівників власних підприємств. Провести акції у кожній громаді області.
    Тільки от, як виявилося, Вінниччина вже давно не підтримує Порошенка. Якісних протестів організувати так і не вдалось. Населення не захотіло іти на підтримку колишнього президента. 
    Тому люди Порошенка вдалися до звичної їм справи – вивести на протести працівників власних підприємств. Так робив Петро Олексійович за часів президентсва, так робить і нині.
    Втім, Порошенко навіть на власних підприємствах не користується підтримкою. Тому основна мотивація працівників – погроза звільнення.
    У п’ятницю 24 грудня на Вінниччині «Європейська солідарність» на цукрових заводах, які належать Порошенку, провела ряд акцій-фотосесій з плакатами «ні політичним переслідуванням».
Втім працівник підприємства Валерій Мартинюк мав власну позицію тому принципово відмовився підтримувати Порошенка. Як наслідок, його звільнили. Пан Валерій на власній сторінці у Фейсбук написав, що судитися не буде, оскільки не хоче мати нічого спільного з колишнім місцем роботи.
Методи Петра Олексійовича вражають.

Джерело: provincia.com.ua
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении {days} дней со дня публикации.
Опрос
За яку партію Ви проголосуєте, якби парламентські вибори відбулися найближчої неділі?
Мультимедіа