Останньою гонкою за Ferrari для Феттеля стало гран-прі Аду-Дабі. А після гонки він обмінявся шоломами зі своїм вже колишнім партнером Шарлем Леклером.
Окрім того, Феттель написав побажання для Леклера на ньому.
"Шарлю. Ти найталановитіший гонщик, з яким я перетинався за ці 15 років у Формулі-1. Не розгуби це. Чим би ти не займався – будь щасливим та усміхайся. Спасибі за все", – написав Феттель.
The perfect content to end such an emotional day ❤️#Seb5 and @Charles_Leclerc’s helmet swap ?#essereFerrari ? #AbuDhabiGP ?? pic.twitter.com/bajGHmmh7U
— Scuderia Ferrari (@ScuderiaFerrari) December 13, 2020
Варто додати, що сам Леклер гран-прі Абу-Дабі провів у шоломі, на якому було написано "Danke, Seb".
New helmet for the last race of the season. Danke Seb ! Let’s make this last race a good one ? pic.twitter.com/kaiubOlmgn
— Charles Leclerc (@Charles_Leclerc) December 11, 2020
Варто відзначити, що обидва пілоти Ferrari не надто вдало виступили в цьому сезоні. Леклеру лише двічі вдалося піднятися на подіум, посівши друге місце на гран-прі Австрії та третє на гран-прі Великої Британії. Феттель лише в Туреччині зумів фінішувати на третьому місці. Ще вісім разів він фінішував поза очковою зоною, а двічі не зумів дістатися до фінішу.
Відтак в заліку пілотів Леклер опинився на 8 місці (98 очок), а Феттель – лише 13-й (33 очки).
Джерело: 24tv.ua



