Хабіб попрощався з октагоном 24-го жовтня після дострокової перемоги над Джастіном Гейджі в головній події минулого турніру UFC 254. Про це повідомляє 24 канал.
Ірландець МакГрегор, який мав декілька конфліктів з Нурмагомедовим, привітав росіянина з перемогою. Також Конор висловив співчуття щодо смерті батька Хабіба – Абдулманапа Нурмагомедова.
Гарний виступ, Хабіб. Я буду продовжувати. Повага і також ще раз співчуття по твоєму батьку. Тобі і твоїй родині. Щиро твої, МакГрегори,
– написав Конор.
Good performance @TeamKhabib.
— Conor McGregor (@TheNotoriousMMA) October 24, 2020
I will carry on.
Respect and condolences on your father again also. To you and family.
Yours sincerely, The McGregors.
Що відомо про протистояння Конора і Хабіба
Ірландець провів бій з Хабібом у листопаді 2018 року й зазнав поразки в четвертому раунді.
До поєдинку Конор ображав Хабіба та його близьких. Відтак, Нурмагомедов обіцяв помститися в октагоні. Після бою між бійцями та в залі виникла масова бійка.
У підсумку Конор та Хабіб були дискваліфіковані на тривалий термін. МакГрегор без успіху добивається реваншу. Джерело: 24tv.ua



