Фільм "Здрастуй, брате! Христос воскрес" створили спільними зусиллями російський монастир РПЦ "Корсунська Князь-Володимирська чоловіча пустинь" та українська Києво-Печерська лавра, яка належить УПЦ Московського патріархату. Про це повідомляє 24 канал.
У фільмі взяли участь українські боксери Олександр Усик та Василь Ломаченко, а також російські спортсмени – боксер Олександр Трубніков і боєць рукопашного стилю Олексій Назаров. Фігурують у стрічці й різні священнослужителі, зокрема – митрополит УПЦ Московського патріархату Онуфрій.
У описі до відео, опублікованого в ютубі, мовиться:
"Фільм розповідає про віру, дружбу, братів у Христі відомих українських боксерів чемпіонів світу Василя Ломаченка, Олександра Усика і російських спортсменів. У нелегкі часи для канонічної православної церкви України бійці залишаються відданими Богу, вірі, вітчизні!"
Дійсно, у фільмі Ломаченко розповідає, що у нього було і є не лише багато суперників, але й друзів та родичів у Росії: "Я просто не можу перестати з ними спілкуватися, бо мені сказали, що це країна, яка воює з нашою країною. Це, чесно кажучи, не вкладається в моїй голові".
По суті, ми є одним народом. Для мене з дитинства не було поняття "Росія", "Україна", "Білорусь". Для мене не було поняття, що це інші люди, або інша країна, що є межа якась. Я весь час думав про те, що ми єдиний народ,
– переконаний Василь Ломаченко.
"Ми – православні християни й усі живемо на одній землі. А сьогодні нам намагаються підмінити всі принципи й віру", – додає український спортсмен.
Російсько-православний фільм за участю Усика та Ломаченка: дивіться відео
Більше новин про футбол, баскетбол, біатлон та все цікаве зі світу спорту – читайте у розділі Спорт24. Джерело: 24tv.ua



