В інтерв'ю ютуб-каналу SecondsOut глава Top Rank, яка організовує бій Ломаченко – Лопес, відреагував на слова Теофімо про те, що американець не хоче битися проти Василя без глядачів.
Я говорив з Теофімо, він дуже класний хлопець, хороший боксер. Я сказав йому: "Теофімо, вибір не в тому, хочеш ти битися з уболівальниками або без. У тебе немає такого вибору. Вибір в тому, хочеш ти битися чи ні. Це і весь вибір",
– заявив Арум.
На думку глави Top Rank, Лопес зрозумів його, тому готовий битися без глядачів.
"У наступних інтерв'ю це простежується. Зараз він розуміє, що може бути необхідність проводити поєдинок і без глядачів", – зазначив Арум.
ломаченко – лопес: головне21 квіт 2020 Ломаченко – Лопес: з'явилися нові проблеми організації бою
17 квіт 2020 Бій Ломаченка з Лопесом не відбудеться влітку: нова дата поєдинку
13 квіт 2020 Мені не буде шкода Ломаченка: чемпіон світу заявив про готовність перемогти українця
10 квіт 2020 Він виглядає, як зухвалий су*ий син: Лопес про Ломаченка
Більше новин про футбол, баскетбол, біатлон та все цікаве зі світу спорту – читайте у розділі Спорт24. Джерело: 24tv.ua



