УКР РУС
» » На Рівненщині готові приймати пацієнтів з підозрою на коронавірус – показали лікарні
Всі новини

На Рівненщині готові приймати пацієнтів з підозрою на коронавірус – показали лікарні

Виділили окремі бокси та дістали протичумні костюми. Так до прийому пацієнтів із підозрою на китайський коронавірус підготувалися на Рівненщині. Для лікування хворих із особливо небезпечними недугами в області готові дві лікарні. В одній з них побували кореспонденти "5 каналу".

Приймати пацієнтів із підозрою на коронавірус підготувалися в інфекційному відділені рівненської лікарні. Для хворих з особливо небезпечними інфекціями тут передбачені спеціальні бокси з двома входами.

"Тут у нас є 2 ліжка, якщо буде підтверджено діагноз, то ми можемо класти сюди двоє людей. Тут є гігрометр, переносна бактерицидна лампа", – каже Лариса Рябушенко, медсестра Рівненської міської лікарні.

Та поки що бокси в лікарні використовують лише для профілактики. На карантині у відділенні перебували дві пацієнтки, які приїхали з Китаю. У жінок, яких ушпиталили з підозрою на коронавірус, діагностували ГРВІ. Їх уже виписали. Зараз у лікарні чоловік, який відпочивав у Китаї. Спілкуватись із журналістами відмовляється.


"4 лютого він приїхав з Китаю, він не був у пандемічній зоні. Ні в провінції Хубей, ні в Ухані. Контакту в нього не було. Захворів він уже на 18 день. І на даний час у нього вже є підтверджений грип "А". Тобто він не підпадає під випадок коронавірусної інфекції", – каже Галина Максимчук, завідувачка інфекційного відділення Рівненської центральної міської лікарні.

Для огляду пацієнтів з підозрою на коронавірус лікарі використовують дистанційний термометр для вимірювання температури. Щоб убезпечити себе від зараження, медики одягають протичумні костюми.

"Одягнути я його можу впродовж 2 хвилин. Він оберігає, все захищає, головне – слизову оболонку. Окуляри захищають", – говорить Ольга Татарчук, палатна медсестра.

У лікарні кажуть – не вистачає апаратів штучної вентиляції легень, але в разі потреби їх можуть узяти в реанімаційному відділенні.

"Готові до надання кваліфікованої медичної допомоги невеликій кількості пацієнтів. Поки два бокси ми підготували, чоловічий та жіночий. У нас є 10 боксів, але хворі надходять, ми не можемо зараз все призупинити і їх залишити. Одночасно лікуючи хворих, ми готові до надання допомоги щодо підозри на коронавірус", – каже Євген Кучерук, головний лікар Рівненської центральної міської лікарні.

Загалом на Рівненщині для хворих із підозрою на коронавірус підготували два медзаклади. Крім Рівненської міської лікарні, до прийому пацієнтів з особливо небезпечними інфекціями обладнали бокси в Сарненській районній лікарні.

Ольга Столяренко, Рівне, "5 канал"

Джерело: 5.ua
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении {days} дней со дня публикации.
Опрос
За яку партію Ви проголосуєте, якби парламентські вибори відбулися найближчої неділі?
Тарас Тополя вперше розповів, де живе після розлучення
У Німеччині відбувся найбільший рок-концерт в історії країни
Евровидение 2026: результат LELEKA и как голосовали за Украину
Тейлор Свіфт подала заявки на захист голосу та зовнішності від ШІ
Ракетна небезпека. Небо плаче — нова AI-пісня про війну в Україні
Мультимедіа
Білоруський КГБівець розговорився в українському полоні: цікаві факти
МІЛЬЙОННА БОТОФЕРМА ПОРОШЕНКА: як росіянин створив для «гетьмана» систему поширення фейків та зради (Відео)
Росія набирає в свою армію прихильників нацизму
Пленных в Попасной приказано убить (Перехоплення)
Російський загарбник залишив передсмертне послання рідному брату: закликає не їхати на війну в Україну