Триразова олімпійська чемпіонка Анфіса Рєзцова вважає, що російських біатлоністів несправедливо звинувачують у допінгу. Сама ж Рєзцова була дискваліфікована через виявлення заборонених препаратів у її крові.
За слова колишньої спортсменки, іноземні біатлоністи теж використовують медичні препарати, але вдало це приховують.
Мартен Фуркад – великий спортсмен, величезний талант, але все одно якусь медичну підтримку отримує. Те ж саме – норвежці,
– заявила росіянка.
Француз часу не гаяв та швидко відповів на такі слова біатлоністки.
"Сподіваюсь, не у всіх колишніх спортсменів старечий маразм. У неї він є", – відповів Мартен Фуркад у своєму Twitter.
Hopefully not all the former athletes become senile. That one does...
— Martin Fourcade (@martinfkde) February 13, 202055-річна Анфіса Резцова являється дворазовою олімпійською чемпіонкою з біатлону та олімпійською чемпіонкою із лижних перегон. Завершила професійну кар’єру спортсменка в 2002 році. Джерело: 24tv.ua



