Матч третього кола Фоньїні грав на корті №14 проти Тенніса Сандгрена із США й поступився у трьох партіях.
Під час зустрічі італієць вирішив висловити все, що думає про англійців, оскільки його не влаштовували умови корту.
Хіба тут можна грати? Чортові англійці. От би в цьому клубі бомба вибухнула. От би тут бомба вибухнула,
– сказав італієць.
На таку витівку вболівальники відреагували досить різко, і порадили Фоньїні забиратися з країни.
На післяматчевій прес-конференції тенісист формально попросив вибачення.
Ну так, я сказав, що корт був поганим, і що? Ви взагалі самі займалися спортом? Я був засмучений, і дещо сказав. Якщо вам потрібні мої вибачення, то ось вони. Я сказав це. Ніяких проблем немає. Так що ставте наступне питання,
– сказав Фоньїні.
Fabio Fognini, down two sets to Sandgren, is NOT happy that #Wimbledon put him on Court 14.
"A bomb should explode here." pic.twitter.com/EBnLwGHOPP
Попри вибачення Фоньїні все одно загрожують великі неприємності. На тенісиста можуть накласти грошовий штраф, заборонити грати на турнірі або в'їжджати в країну. Джерело: 24tv.ua



