Взимку "Динамо" начебто розглядало трансфер польського футболіста, однак до підписання контракту справа не дійшла.
Тепер же кияни начебто відновили інтерес до футболіста. Як повідомляє польський журналіст Super Express та кореспондент UEFA Пьотр Кожмінський, "Динамо" цікавиться 22-річним оборонцем.
У коментарі українському ресурсу FootballHub журналіст заявив, що "Лех" може погодитися продати Матеуша в "Динамо" за 2 мільйони євро. Журналіст сказав, що Вєтеска володіє хорошим першим пасом, але йому бракує швидкості.
Також поляком цікавиться португальська "Брага".
NEWS: Sporting Braga mocno zainteresowany Mateuszem Wieteska. Wrócił tez temat transferu do Dynama Kijów. Generalnie spory ruch wokół niego. Jak widać warto dobrze zagrać na EURO U 21.
— Piotr Koźmiński (@UEFAComPiotrK) 17 июня 2019 г.У минулому сезоні Вєтеска провів за варшавську "Легію" 42 матчів. Наразі виступає за Молодіжну збірну Польщі на чемпіонаті Європи. У першому матчі поляки перемогли бельгійців (3:2).
Раніше "Динамо" придбало з польського чемпіонату Тамаша Кадара та Томаша Кендзьору. Обидва переїхали в Київ з польського "Леху". У 2014 році в "Динамо" з "Леху" перейшов нападник Лукаш Теодорчик. Таким чином можна припустити, що керівництво кияни має хороші відносини з польськими клубами. Джерело: 24tv.ua



