В тимчасово окупованому Донбасі проросійський найманець застрелив бойовика, а після цього наклав на себе руки. Про це повідомляє "Ліга.Новости" з посиланням на Головне управління розвідки Міноборони.
"Минулого тижня в одній з бригад 2 АК військовослужбовець розвідувального взводу, не витримавши знущань, застрелив іншого, після чого наклав на себе руки", – йдеться в повідомленні.
За даними української розвідки, після цього було збільшено кількість спеціальних мобільних груп з числа російських офіцерів для контролю на позиціях особового складу терористів.
"При цьому для виконання зазначених завдань використовуються під виглядом виявлення демаскирующих ознак в районах розташування підрозділів безпілотні літальні апарати", – додали в ГУР.
Нагадаємо, раніше 5.ua повідомляв, що у ГУР заявили, як бойовики посилюються перед виборами.
Джерело: 5.ua


