"Динамо" у першому матчі на виїзді зіграло у нічию з "Олімпіакосом" 2:2. Тож грекам у цьому матчі треба забивати, щоб мати шанси на прохід.
Джерело: 24tv.ua
"Динамо" у першому матчі на виїзді зіграло у нічию з "Олімпіакосом" 2:2. Тож грекам у цьому матчі треба забивати, щоб мати шанси на прохід.
Джерело: 24tv.ua




