"Шахтар" провів тренування після поєдинку Ліги Європи проти "Айнтрахта", який завершився внічию 2:2. Про це повідомляє офіційний сайт донецького клубу.
Заняття мало більше відновлювальний характер. Паулу Фонсека поділив гравців на дві групи – футболісти,що грали з "Айнтрахтом", вирушили на відновлювальні процедури та масаж, а інші провели годинне заняття на полі.
Антоніо прибув в розташування "гірників" із запізненням через участь в Копа Америка U-20, де виступав за збірну Бразилії.
Первая тренировка Маркоса Антонио с «Шахтером».
Смотрите все фото: https://t.co/N0i2KbK3CR pic.twitter.com/sTPSIScwBB
Антоніо виступатиме за "Шахтар" під 88 номером та вже був заявлений на весняну частину УПЛ. 18-річний Маркос є вихованцем "Атлетіко" Паранаенсе. В поточному сезоні виступав за португальський "Ешторіл".
Підписуйтеся на наш Twitter та Telegram Джерело: 24tv.ua



