Окупаційні війська в чергове обстріляли житлові райони на Донбасі, цього разу під обстріл потрапив житловий будинок в селищі Зайцеве Бахмутського району, на подвір'я влучила міна калібру 82 мм. Про таке повідомив прес-центр ООС на своїй сторінці у Facebook.
"Так, 8 лютого 2019 року з 16.08 до 16.28 найманці збройних формувань Російської Федерації з напрямку населеного пункту Гольмівський здійснили обстріл із застосуванням озброєння, забороненого Мінськими домовленостями, а саме міномета калібру 82 мм селища, Зайцеве-Північне в Бахмутському районі Донецької області", – йдеться у тексті повідомлення.
Після того, як патруль спостережної групи української сторони СЦКК отримав від військовослужбовців Об'єднаних сил повідомлення про факт влучання боєприпасу окупантів на подвір'я житлового будинку спостережна група СЦКК зафіксувала пошкодження подвір'я, а також вирву діаметром до півтора метра на відстані приблизно трьох метрів від житлової будівлі.
"Українська сторона СЦКК підкреслює, що російські найманці в черговий раз порушили перемир'я, продемонструвавши небажання дотримуватися режиму припинення вогню, свідоме порушення та невиконання Мінських домовленостей", – наголосили в штабі ООС.
Джерело: 5.ua


