Анатолій Місюра, який виконує обов'язки генерального директора "Чорноморця", в інтервю телеканалу "Футбол 1/2" запевнив, що одеський клуб не має проблем з фінансами, маючи щоденне спілкування з інвесторами.
Фінансова ситуація в клубі стабільна. Все рівно, будемо рухатися тільки вперед. Чи правда, що інвестор розглядає можливість продажу клубу? Яка нехороша людина це сказала? Особисто я такого не чув. Все стабільно, клуб живе, розвивається, рухається вперед. У нас з інвестором щоденне спілкування. Якщо не особисто, то по телефону. Посил один – грати в Прем'єр лізі,
– сказав Місюра.
Раніше повідомлялося, що стадіон одеського клубу буде виставлений на продаж на голландському аукціоні.
Після 18 турів української Прем'єр-ліги "Чорноморець" йде передостаннім, набравши лише 12 очок. 23 лютого "моряки" відновлять виступи в УПЛ матчем проти ФК "Львів".
Підписуйтеся на наш Twitter та Telegram Джерело: 24tv.ua



