Угорщина U17 – Україна U17 5:4 (3:0; 1:2; 1:2)
В перший день турніру нашій команді потрібно було зіграти відразу дві гри – першу зустріч команда Олега Шафаренко програла збірній Білорусі, а в другій впевнено обіграла господарів. У вчорашній грі збірна України до 17 років поступилася команді Білорусі по буллітам.
У заключному матчі турніру нашій команді протистояла збірна Угорщини. Уже в першому періоді господарі закинули тричі, ніж поставили збірну України в скрутне становище. Середина другого ігрового відрізка стала багатою на шайби – спочатку Богдан Панасенко та Олександр Плохотнік скоротили розрив до мінімального, після чого угорці змогли відіграти одну шайбу.
На третій період хокеїсти під керівництвом Олега Шафаренко вийшли зарядженими, і змогли зрівняти рахунок завдяки точним кидкам Артема Гребеника і Дениса Гончаренка. Однак перемога залишилася за угорцями – за півтори хвилини до кінця матчу господарі відправили шайбу у ворота Валентина Красносільського, після чого сіли в оборону.
Підсумковий рахунок матчу 5:4, і збірна України до 17 років на мінорній ноті завершує свій перший в історії міжнародний турнір.
Підписуйтеся на наш Twitter та Telegram Джерело: 24tv.ua



