Усе розпочалося з традиційного вкидання шайби в центральному колі всередині третього періоду.
До двох хокеїстів на вкидання під'їхав третій. Диспропорція в кількісному складі явно не сподобалася гравцям однієї з команл, внаслідок чого сталася бійка, яка згодом перемістилася до борту.
Після цього побоїще вибухнуло з новою силою. У бійці взяли участь не тільки хокеїсти, а й тренери команд.
У підсумку восьмеро гравців команди-господині, п'ятеро гостей, а також наставники отримали дискваліфікацію до кінця матчу, а загальний штрафний час склав 310 хвилин.
Матч завершився перемогою "Акадії" з рахунком 6:3.
Підписуйтеся на наш Twitter та Telegram Джерело: 24tv.ua



