"Хочу висловити величезну подяку "Зорі", яка за останні роки стала для мене рідним клубом. Окреме спасибі тренерському штабу на чолі з Юрієм Вернидубом", – наводить слова Харатін zarya.lg.ua.
"Хочу подякувати Сергію Рафаїлова, всьому керівництву клубу, всьому персоналу, кожному працівнику клубу, кожному вболівальнику і, звичайно ж, всім хлопцям, які виходили зі мною на поле й билися.
Ми стали однією великою родиною, відмінною командою. Я бажаю вам нових висот. Дуже дякую всім", – сказав Харатін.
Нагадаємо, що лідер "Зорі" підписав з "Ференцварошом" контракт по системі 2,5 + 1. 23-річний Харатін у поточному сезоні в складі луганського клубу провів 21 матч, забив 2 голи й зробив 1 асист. Джерело: 24tv.ua



