УКР РУС
» » Італія перемогла у Різдвяній гонці, Україна – лише восьма
Всі новини

Італія перемогла у Різдвяній гонці, Україна – лише восьма

У німецькому Гельзенкірхені завершилася гонка переслідування в рамках Різдвяної гонки-2018. Доротея Вірер та Лукас Хофер з Італії стали тріумфаторами змагань.

Боротьба за перемогу в Різдвяній гонці розгорнулася між Італією (Вірер / Хофер), Німеччиною (Шемпп / Пройсс) і зоряним інтернаціональним сімейним дуетом у складі Дарії Домрачевої і Уле-Ейнаром Бьорндаленом.

Перемогу у виставковій гонці здобула команда Італії. Німеччина-2 на домашньому старті задовольнилася другим місцем, трійку призерів замкнули Домрачева і Бьорндален, яким третє місце віддав благородний німець Бенедикт Долль.

Лукас Хофер та Доротея Вірер перемоги у Різдвяній гонці-2018

Україна була представлена Юлією Джимою та Артемом Примою. Українці так і не змогли включитися в боротьбу за високі місця і задовольнилися фінішем в нижній половині топ-10.

Українські біатлоністи посіли сьому сходинку з десяти учасників у мас-старті, відставши від лідера на 1:08,2. Гонку переслідування, своєю чергою, Джима та Прима проїхали ще гірше. Восьма позиція з відставанням від першого місця у поняд дві хвилини.