"Нафтогаз України" може стягнути з російського "Газпрому" 2,6 млрд доларів боргу протягом року. При цьому за позовами української компанії вже заарештували майно "Газпрому" на суму, що перевищує борг перед "Нафтогазом", заявив голова правління "Нафтогазу" Андрій Коболєв в інтерв'ю "Радіо НВ".
"Ми ініціювали юридичні процеси вже приблизно в шести юрисдикціях, і в трьох з них у нас найближчим часом будуть слухання з примусового продажу. Там вже ведуться арешти активів. Тому я на це дивлюся дуже оптимістично", – зазначив він.
За словами Коболєва, вартість активів "Газпрому" за кордоном становить десятки мільярдів доларів.[/i]
[i]"Ми вже заарештували майно на суму, що перевищує борг "Газпрому" перед нами. І я думаю, що це реально зробити десь протягом року", – заявив голова "Нафтогазу".
Джерело: segodnya.ua


