Кіберполіція України заарештувала 22-річного жителя Запорізької області, який поширював вірус в мережі з метою крадіжки персональної інформації, зокрема й даних про кріптовалютні гаманці. Про це повідомила прес-служба відомства.
Для анонімного поширення шкідливого ПЗ зловмисник орендував віртуальні сервери. Під час обшуку кіберполіція знайшла комп'ютери і жорсткі диски, на яких були встановлені віруси. Хакеру загрожує до двох років в'язниці.
Раніше ми писали, що 42-річний хакер з Володимирської області РФ отримав один рік і вісім місяців тюремного ув'язнення за майнінг на обчислювальних потужностях державної інтегрованої системи телекомунікацій. Вирок виніс Муромський міський суд. Про це повідомила прес-служба УФСБ по Володимирській області. Його визнали винним за статтею "Створення, використання і поширення шкідливих комп'ютерних програм". Поки що вирок не отримав законної сили.
У січні 2017 року за допомогою троянських програм хакер зламав сервери держструктур з метою майнінгу. Зі слів прес-служби УФСБ у Володимирській області, йому не вдалося багато заробити на цьому.
Джерело: segodnya.ua


