УКР РУС
» » Кіровоградські перевізники своїми силами відремонтували дорогу
Всі новини

Кіровоградські перевізники своїми силами відремонтували дорогу


Перевізники Кіровоградщини, які втомилися їздити по розбитій трасі в сторону Миколаєва, зібралися і засипали ями своїми силами - підприємці зібрали гроші, закупили щебінь і засипали вибоїни. Пізніше ініціативу підтримали і в інших областях.

"Намагаємосяя ініціативною групою засипати ями на дорозі Кропивницький-Миколаїв, щоб наші машини могли хоч якимось чином рухатися по цій дорозі. Тому що на даний момент жах такий, для машини вже стала дорога взагалі непроїздною", - пояснив підприємець-перевізник Віталій Цегельний.

Варто відзначити, що трасу з Кропивницького до Миколаєва не ремонтували понад десять років, а місцеві жителі, щоб домогтися від місцевої влади ремонту, влаштовували акції протесту і перекривали дорогу.

"Обіцяли забезпечити проїзд. Нічого не зробили. До нас же автобус полями доїжджав", - поскаржився житель Водяно-Лорине Сергій Глістюченко.

Щоб їздити до населених пунктів не по полях, а по дорозі, перевізники Кіровоградської області вирішили самостійно засипати ями щебенем. Здати гроші вирішили півтори сотні підприємців області, а пізніше до них підключилися і перевізники з Миколаївської, Херсонської та Харківської областей. В цілому, було зібрано 650 тисяч гривень.

"Ми здавали по півтори тисячі. Треба буде - ще будемо здавати. А що ж робити, якщо неможливо їхати", - зізнався водій вантажівки Олександр Гусєв.

Щоб засипати вибоїну розміром два на три метри, необхідно близько 30 тонн щебеню, а таких ям від Возсіятського до Миколаєва - 80 кілометрів.

150 тонн щебеню знадобилося, щоб відновити проїзд по мосту в селі Водяно-Лорине, де чотири місяці тому машини ледь не провалювалися в ями.

"На даний момент до цього місця від Возсіятське витрачено тисяча тонн щебеню - відсіву суміші. Ну, щоб туди дійти, десь тисяча треба", - припустив підприємець-перевізник Іван Заворотний.

Щебінь підприємці закуповували на місцевому кар'єрі, де спеціально для них зробили знижку, а технікою допоміг Миколаївський облавтодор.

Поки що кіровоградські перевізники засипали ями тільки на половині шляху до Миколаєва, а на іншу частину дороги будуть збирати гроші додатково. За їх підрахунками, знадобиться ще півмільйона гривень.

Джерело: segodnya.ua
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении {days} дней со дня публикации.
Опрос
За яку партію Ви проголосуєте, якби парламентські вибори відбулися найближчої неділі?
Тарас Тополя вперше розповів, де живе після розлучення
У Німеччині відбувся найбільший рок-концерт в історії країни
Евровидение 2026: результат LELEKA и как голосовали за Украину
Тейлор Свіфт подала заявки на захист голосу та зовнішності від ШІ
Ракетна небезпека. Небо плаче — нова AI-пісня про війну в Україні
Мультимедіа
Білоруський КГБівець розговорився в українському полоні: цікаві факти
МІЛЬЙОННА БОТОФЕРМА ПОРОШЕНКА: як росіянин створив для «гетьмана» систему поширення фейків та зради (Відео)
Росія набирає в свою армію прихильників нацизму
Пленных в Попасной приказано убить (Перехоплення)
Російський загарбник залишив передсмертне послання рідному брату: закликає не їхати на війну в Україну