Депутати Запорізької обласної ради на засіданні 19 грудня прийняли бюджет на 2019 рік. Він становив 8 771 мільйон гривень.
Дефіцит фінансового плану області не передбачає дефіциту, і, за попередніми підрахунками, запланований залишок коштів становив два мільйони гривень, або 0,3% від загальної суми, повідомляє iz.com.ua.
При цьому наступного року в Запоріжжі планують реформувати медичні установи, будувати дороги, а також закінчити новий термінал аеропорту. На нього виділили 34 млн. гривень.
Капітальні ремонти будинків фінансуватимуть для ОСББ на умовах співфінансування, а всього на сферу ЖКГ спрямують понад 537 млн. гривень. На співфінансування виділять 45 млн. гривень, які дозволять зробити ремонти близько 40 будинків.
На спорт виділять понад 115 млн. До цієї суми включили також утримання комунального стадіону "Металург". На освіту буде направлено 193 млн – ці кошти підуть на ремонти шкіл та харчування учнів.
Джерело: segodnya.ua




