УКР РУС
» » Біатлон: Йоганнесу Бьо знову не було рівних у спринті в Нове-Мєсто, Підручний – 19-й
Всі новини

У четвер, 20 грудня, чоловічою спринтерською гонкою стартував третій етап Кубка світу з біатлону в чеському місті Нове-Мєсто.

Чергову перемогу у біатлонному сезоні 2018/19 здобув норвежець Йоганнес Тінгнес Бьо, якому з ідеальною стрільбою не було рівних у швидкості на дистанції.

Друге місце з також впевненою стрільбою виборов росіянин Олександр Логінов (+19.9). Третім був представник Швеції Мартін Понсілуома (+52.6).

На жаль, Сергій Семенов та Дмитро Підручний, які відстрілялися "на сухо", не змогли поборотися за місця хоча б у квітковій церемонії через брак швидкості по ходу дистанції – 19-е та 34 місце відповідно. Артем Прима з одним промахом фінішував 35-м. Артем Тищенко (2 промахи) – 73-й.

Також варто зазначити, що аж на 43-й позиції фінішував іменнитий француз Мартен Фуркад, який припустився чотирьох промахів.