На Дніпропетровщині оновили міжміський транспорт – на маршрут Новомосковськ-Дніпро, який щодня обслуговує близько 10 000 чоловік, вийшли 15 нових автобусів на газу.
У новому транспорті спеціально обладнали місця для людей з інвалідністю та жінок з візочками. Крім того, знизилася і вартість проїзду. Раніше квиток коштував пасажирам в 20 грн, зараз – 15. Також 24 грудня запрацює нова автостанція.
"Наш орієнтир – якісний транспорт і прийнятна ціна. На прикладі сполучення Новомосковськ-Дніпро ми бачимо відповідальну роботу компанії-перевізника. Саме так повинні працювати люди, які хочуть залишитися й успішно вести бізнес в системі міжміського транспорту області", - зазначив голова обласної ради Гліб Пригунов.
Джерело: segodnya.ua


