УКР РУС
» » Гол українця допоміг "Генку" зміцнити лідерство в Чемпіонаті Бельгії
Всі новини

Гол українця допоміг "Генку" зміцнити лідерство в Чемпіонаті Бельгії

У матчі 19-го туру Чемпіонату Бельгії по футболу "Генк", за який виступає півзахисник збірної України Руслан Маліновський, здобув перемогу над "Остенде". Поєдинок завершився з рахунком 2-0. Про таке повідомили на сайті ФФУ.

Вийшовши у стартовому складі, Руслан Маліновський відкрив рахунок у зустрічі блискучим ударом з-за меж штрафного майданчика.

Слід зазначити, що українця було замінено на 55-й хвилині, а його команда після 19-ти турів упевнено лідирує в чемпіонаті, випереджаючи найближчого конкурента на сім очок.

Додамо, що в цьому сезоні Руслан Маліновський провів у складі "Генка" 29 матчів, в яких забив 11 м'ячів та віддав дев'ять результативних передач.

Як повідомляв 5.UA, півзахисник збірної України Олександр Зінченко допоміг англійському футбольному клубу "Манчестер Сіті" вирвати перемогу над німецьким "Хоффенхаймом". Гра закінчилася з рахунком 2-1.