У середу, 12 грудня, з 7:00 в'їзд вантажного транспорту до Києва може бути обмежений. Про це повідомили в прес-службі Київської міської державної адміністрації.
Влада міста наголосили, що це необхідно для забезпечення безперебійної роботи спецтехніки під час оперативного прибирання снігу. Відзначається, що рішення про обмеження в'їзду ухвалюватимуть, виходячи з інтенсивності снігопаду і стану доріг.
Також в КМДА додали, що обмеження на в'їзд діятиме до поліпшення погодних умов.
Як зазначила синоптик Наталка Діденко на своїй сторінці в Facebook, у Києві завтра сніг, мокрий сніг, налипання мокрого снігу, хуртовини та ожеледиця. Температура повітря очікується близько нуля.
Джерело: segodnya.ua



