УКР РУС
» » Українка Старікова здобула золото Кубка світу, перемігши двох чемпіонок світу
Всі новини

Українка Старікова здобула золото Кубка світу, перемігши двох чемпіонок світу

Володарка двох срібних медалей чемпіонату Європи 22-річна українка Олена Старікова завоювала дві медалі на етапі Кубка світу з велотреку в Берліні.

Спочатку в спринті Старікова посіла третє місце. Українка поступилася тільки в півфіналі росянці Анастасії Войновій. Але в малому фіналі українка завоювала бронзу здолавши іншу представницю Росії діючу чемпіонку Європи в спринті Дарину Шмельову.

Згодом Старікова зуміла завоювати золото в гіті – гонці зі стартом з місця на 500 метрів, де велосипедисти стартують окремо, і їх завдання полягає в тому, щоб показати найменший час на дистанції. Час українки склав 33,210 секунди.