За повних 10 місяців 2018 року в громадському транспорті Києва виявили 30 215 безбілетників. Про це повідомили в КП "Київпастранс" на запит депутата Київради Олександра Пабата.
Відзначається, що контролери "Київпастрансу" виписали пасажирам без квитків штрафи більш ніж на 3 млн гривень. У "Київпастрансі" на запит депутата відзначили, що найбільшу кількість безквиткових пасажирів було зафіксовано в 2013 році. Тоді зловили 45 911 "зайців" і виписали штрафів на суму 1,4 млн грн.
"Популяція столичних "зайців" досить стабільна і тримається в межах 3-4 десятків тисяч осіб щорічно. Крім виняткового показника 2015 року – тоді чи то на хвилі свідомості пасажирів, чи то через збій в роботі контролю КП (сподіваюся, що статистика була занижена штучним чином) за цілий рік зафіксували всього 14 050 нелегалів", – розповів депутат.
Джерело: segodnya.ua




