Теді Атлас розкритикував суддівські записки бою Гвоздика проти Адоніса Стівенсона.
"Жахливе суддівство, жахливе! Ось чому у вас тут немає нормальних суддів, всі це бачили. У вас гарні люди, але немає суддів!
Не можна ставити арбітра з країни одного з боксерів, 98:92 - це якийсь жарт, це злочин! Цей хлопець повинен позбутися своєї ліцензії! Слава Богу, що ми не залежали від їх вирішення!", – резюмував Атлас.
Нагадаємо, що в ніч на неділю, 2 грудня, відбувся бій Олександра Гвоздика проти Адоніса Стівенсона за титул чемпіона світу у напівважкій вазі по версії WBC. Переміг українець достроково.
Джерело: 24tv.ua



