У центрі Києва на вулиці Мар'яненка, 14, в Печерському районі ведуть підкоп під будинок, в якому жила знаменита художниця Тетяна Яблонська. На будинку є її меморіальна дошка.
Разом з тим, ні цей факт, ні меморіальна дошка не заважає рити прямо під будинком, який стоїть над досить крутим схилом, 7-метровий котлован під чергову "елітну нерухомість". Мешканці будинку провели акцію протесту, вони цілодобово чергують біля місця незаконного будівництва, палять багаття і протистоять бульдозерам та і незрозумілим людям в балаклавах.
Як повідомила в Facebook дочка знаменитої художниці – Гаяне Атаян, забудовники наполегливо і нахабно лізуть на прибудинкову територію і територію міської Олександрівської лікарні. Вона підкреслила, що аналогічне глобальне будівництво вже довело до аварійного стану сусідній будинок за адресою Мар'яненка, 7.
Джерело: segodnya.ua






