УКР РУС
» » Закон не для всіх, або "хочемо дешевше": як по Україні "євробляхери" протестували
Всі новини

Закон не для всіх, або "хочемо дешевше": як по Україні "євробляхери" протестували

Власники авто з іноземною реєстрацією блокували шляхи по всій країні та вимагали ветувати нові правила легалізації завезеного транспорту. Під стінами Ради знову пікетували. Щоправда, поки що жодної "бляхи" власник не палив, але і на фронт, як неодноразово пропонували в соцмережах, – не передавав. Журналісти "5 каналу" вислухали і водіїв "блях", і обурених їхніми діями.


Від самого ранку вздовж вулиці Грушевського – два ряди припаркованих автомобілів із іноземними номерними знаками. Поблизу Верховної Ради їхні власники знову вийшли на акцію протесту, вимагаючи дешевшого розмитнення автомобілів, придбаних за кордоном. Рух транспорту протестувальники вирішили не блокувати.

Автомобільний рух по частині вулиці Грушевського навпроти парламенту пізніше перекриває поліція. І учасники акції вже просто на проїжджій частині очікують, чи дослухаються депутати до їхніх вимог.

Якщо в Києві протестувальники відмовилися від свідомого блокування автомобільного руху, то в інших регіонах без цього не обійшлося. "Укравтодор" повідомив про перекриття руху транспорту на автодорогах державного значення в 9 областях. Задля цього протестувальники безперервно рухалися пішохідними переходами.

"Це ненормально, коли машина, що коштує за кордоном 700€, в нас розмитнюється за $2 тис", – каже учасник акції в Херсоні Валерій. Учасник акції в Луцьку Руслан Ельмурадов пояснює: "Загострюємо увагу на тому, аби при розрахунку акцизу хоча б прибрали вік авто. Тоді це всіх все влаштовує".

Не всі водії були в захваті від таких акцій блокування на дорогах. "Я цю акцію не підтримую, я цих "блях" не хочу. Тому що я їжджу за кермом скільки часу, з 1988 року, і такого свавілля, як зараз – ще ніколи не бачив. Закон хай ухвалюють, щоб їх тут не було", – вважає лучанин Сергій.

У профільному комітеті парламенту пояснюють: попереднього пленарного тижня Рада ухвалила два законопроекти, в яких уже пішли на поступки власникам авто на єврономерах та зменшили акцизний податок. Змінювати норми – не планують.

"Є думка, що різниця в розмірі акцизу, наприклад, за 15-річну машину в €1,5 тис., і за дворічну в €200, буде достатнім стимулом, щоб ми з вами завозили новіші машини", – вважає народний депутат Тетяна Острікова.

Тим часом власники автомобілів із іноземною реєстрацією свою акцію називають безстроковою. Аж доки депутати не підуть їм назустріч.

Петро Троць, Василь Дмитрієв, "5 канал"

Джерело: 5.ua
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении {days} дней со дня публикации.
Опрос
За яку партію Ви проголосуєте, якби парламентські вибори відбулися найближчої неділі?
Тарас Тополя вперше розповів, де живе після розлучення
У Німеччині відбувся найбільший рок-концерт в історії країни
Евровидение 2026: результат LELEKA и как голосовали за Украину
Тейлор Свіфт подала заявки на захист голосу та зовнішності від ШІ
Ракетна небезпека. Небо плаче — нова AI-пісня про війну в Україні
Мультимедіа
Білоруський КГБівець розговорився в українському полоні: цікаві факти
МІЛЬЙОННА БОТОФЕРМА ПОРОШЕНКА: як росіянин створив для «гетьмана» систему поширення фейків та зради (Відео)
Росія набирає в свою армію прихильників нацизму
Пленных в Попасной приказано убить (Перехоплення)
Російський загарбник залишив передсмертне послання рідному брату: закликає не їхати на війну в Україну