21-03-2022, 13:05
Військове командування РФ намагається приховати реальні втрати, а «200-ті» компенсує так званими ополченцями з «Л/ДНР» «Мобілізація» на тимчасово окупованих територіях ОРДЛО виглядає як звичайний «відлов». А те, як «необстріляних новобранців» кидають на передову, більше нагадує свідоме знищення.



