У київському "Динамо" відразу восьмеро футболістів основного складу одужали від коронавірусу. Однак троє нових гравців здали позитивні тести на COVID-19.
У поєдинку 18-го туру Прем'єр-дивізіону Ірландії "Дандолк" на власному полі приймав "Слайго Роверс". На 10-й хвилині гравець гостей Джессі Деверс дуже ефектно відкрив рахунок.
Київське "Динамо" розпочало "виходити" з коронакризи. Після голкіпера Дениса Бойка негативний тест на коронавірус здав його конкурент по позиції – Георгій Бущан.
Непереможний боксер Олександр Усик відвідав табір збірної України з футболу перед матчем з Польщею. Український футболіст "Манчестер Сіті" Олександр Зінченко поділився думкою про Усика.