21-11-2020, 15:11
У свіжому випуску програми "Богатирі. Стронгмен-шоу" за 21 листопада – стронгмени продовжили сезон змагань у Києві. У Києві відбулися перші турніри чемпіонату України у ваговій категорії до 150 кілограмів. 12 супертяжів на чолі з чинним чемпіоном Павлом Кордіякою поборолися за нагороди.



