УКР РУС
Всі новини

«Прагнення у подоланні бідності»

На сьогоднішній день ні для кого не є секретом, що за статистичними даними близько 13 млн. чоловік в Україні живуть у бідності. 

Актуальним є питання: що може зробити українська влада, маючи на увазі всі гілки влади в Україні, задля подолання проблеми бідності українського народу та підвищення рівня життя?


Найкращим варіантом є стимулювання економічного зростання, що зробить багатшою і країну, і, як наслідок, її людей, але існує ще один варіант – це перерозподіл. Його інструменти – податки та соціальна підтримка, така як пенсії, субсидії та інші виплати. 


На превеликий жаль в Україні поки що переважно використовується підхід перерозподілу. На соціальну підтримку витрачається найбільша частина державного бюджету, але його не вистачає для подолання бідності.


Оскільки переважну більшість дохідної частини Державного бюджету складають податки, сплачені фізичними та юридичними особами, питання оподаткування в Україні завжди було і залишається актуальним для кожного платника податків, адже за рахунок сплачених податків живе і розвивається держава. 


Звісно, що багато платників податків намагаються знайти різноманітні шляхи та можливості для мінімізації податкових відрахувань, а то і повного ухилення від їх сплати до бюджету країни. Фізичні особи добросовісно сплачують податки, чого не скажеш за юридичних осіб, у тому числі з іноземним капіталом, такі як ТОВ «АТ КАРГІЛЛ» (Код ЄДРПОУ 20010397, Країна резидента – Сполучені Штати Америки).


Громадській організації «Свідома Україна», створеній для здійснення та захисту прав і свобод людини та громадянина, задоволення суспільних, зокрема, економічних, соціальних, культурних, освітніх та інших інтересів своїх членів, із Єдиного державного реєстру судових рішень стало відомо, що Постановами слідчих суддів Печерського районного суду міста Києва (кримінальне провадження № 42017000000003219 від 10.10.2017 року) та Центрального районного суду міста Миколаєва (кримінальне провадження № 32015000000000207 від 26.10.2015 року) установлені факти  ухилення ТОВ «АТ КАРГІЛЛ» від сплати податків у особливо великих розмірах.

З тексту Постанов слідчих суддів явно видно, що ТОВ «АТ КАРГІЛЛ» системно нехтує податковим законодавством України та не сплачує податки до бюджету у визначених законами України розмірах. 


Судячи з наявної в Єдиному реєстрі судових рішень інформації, у зазначених вище кримінальних провадженнях до сих пір в скоєнні кримінальних правопорушень не визначені винними посадові особи ТОВ «АТ КАРГІРЛ» і державі не відшкодовані збитки. Цей факт є свідченням ефективності роботи правоохоронних органів, бажання наповнення дохідної частини державного бюджету з метою розбудови розвиненої країни та подолання бідності народу.


Враховуючи такий стан справ, ГО «Свідома Україна» зробила письмовий запит до Офісу Генерального прокурора України з проханням надати письмову інформацію про результати досудового розслідування кримінальних проваджень № 42017000000003219 від 10.10.2017 року та № 32015000000000207 від 26.10.2015 року.


    У визначений законодавством України місячний термін відповідь з Офісу Генерального прокурора не надійшла. Ось Вам якісний показник реформованої Генеральної прокуратури України та дотримання нормативно-правових актів вищим правоохоронним органом держави. 

    Складається таке враження, що Генеральна прокуратура України не зацікавлена і не дбає про наповнення державного бюджету за рахунок недобросовісних юридичних осіб–платників податків, покриває кримінальні дії щодо несплати податків до державного бюджету у тому числі, підприємствами з іноземним капіталом, такими як ТОВ «АТ КАРГІЛЛ».


    Невже все це є фактом великого зовнішнього впливу на хід досудових розслідувань чи фактом процвітання корупції в найвищих органах влади? Дуже хочеться мати відповідь.


    Народ не покидає надію, що наступить час, коли всі гілки української влади будуть працювати з дотриманням законів та виключно в інтересах держави, а не в інтересах окремих недобросовісних підприємств, у тому числі з іноземним капіталом, а стан наповнення дохідної частини державного бюджету зможе надати можливість подолати бідність та перейти до стабільного підвищення рівня життя народу. 

Сподіваюся, що ця публікація приверне достатню увагу всіх гілок української влади, зацікавлених в економічних і соціальних змінах з метою сталого розвитку держави, і український народ зможе побачити реальні та ефективні результати їх роботи на його користь та в його інтересах.


Керівник ГО «Свідома Україна»

Б. Грищенко

Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении {days} дней со дня публикации.
Опрос
За яку партію Ви проголосуєте, якби парламентські вибори відбулися найближчої неділі?
Дуейн Джонсон подарував ще один автомобіль
Девід Бекхем показав свою нову іграшку – створену спеціально для нього Maserati MC20 Fuoriserie Edition
Олександр Усик познайомився з найдорожчими автомобілями сучасності
Ілон Маск став "Людиною року" за версією журналу Time
Уилл Смит признался, что хотел уйти из жизни из-за домашнего насилия в семье
Мультимедіа
Білоруський КГБівець розговорився в українському полоні: цікаві факти
МІЛЬЙОННА БОТОФЕРМА ПОРОШЕНКА: як росіянин створив для «гетьмана» систему поширення фейків та зради (Відео)
Росія набирає в свою армію прихильників нацизму
Пленных в Попасной приказано убить (Перехоплення)
Російський загарбник залишив передсмертне послання рідному брату: закликає не їхати на війну в Україну