Українського гімнаста, олімпійського чемпіона Олега Верняєва тимчасово відсторонили від змагань перед проведенням Літньої Олімпіади у Токіо влітку 2021 року.
Про це інформує NBC, посилаючись на Міжнародну федерацію гімнастики (FIG).
Зазначається, що представник Федерації поки не називає причини відсторонення українського спортсмена, але каже, що дискваліфікація діє "до кінця процедури, яка наразі триває".
"FIG не коментуватиме поточну процедуру ", – додав він.
При цьому, на сайті Міжнародної федерації гімнастики Олег Верняєв, який виборов "золото" Олімпійських Ігор-2016 у Ріо, зазначений як дискваліфікований спортсмен щонайменше з кінця грудня 2020 року.
Гімнаст також не поїхав на чемпіонат Європи, що проходив у грудні 2020 року в Туреччині. Тоді тренер чоловічої збірної України зі спортивної гімнастики Геннадій Сартинський пояснив це мікротравмами у Верняєва.
Як повідомляв 5.UA, російські біатлоністи масово знялися зі змагань, дізнавшись про візит допінг-офіцерів.
Джерело: 5.ua



