УКР РУС
» » 5 золотих, 4 срібних і 11 бронзових медалей: юні українські боксери повернулися з Чемпіонату Європи з неабияким здобутком – включення
Всі новини

5 золотих, 4 срібні і 11 бронзових медалей привезла в Україну збірна з боксу серед юніорів. Спортсмени вже повернулися додому з Болгарського міста Софія. В аеропорті їх зустрічала кореспондентка "5 каналу" Валерія Павленко.

Саме там відбувався Чемпіонат Європи з боксу серед юніорів-2020. Учасники – спортсмени з 19 країн. Це найуспішніший турнір в історії нашої збірної.

Рік тому на юніорському Євро-2019 у Румунії українців завоювали 13 медалей, серед яких 2 золоті.

"Результат – 20 медалей із 26 – це говорить само за себе. 12 днів проходив збір, ну за цей короткий час не так просто підготувати команду, але я хотів би винести подяку особистим тренерам, які до того попрацювали", – каже старший тренер Віктор Петров.

Цьогоріч чемпіонами Європи за підсумками фінальних двобоїв стали Віталій Грабовський у ваговій категорії 57 кг, Олександр Яровий у категорії 60 кг, Олексій Боклах у категорії 63 кг, Олександр Балабін у категорії 70 кг та Вероніка Накота у ваговій категорії до 66 кг.

"Провів я три бої, вони були складними, виклався, показав характер, і отримав у нагороду ось таку медальку. Емоції були позитивні, коли дізнався, що виграв останній бій – впав на коліна, почав радіти, розплакався від щастя", – розповів Олександр.