У рамках матчу 11-го туру чемпіонату Угорщини український хавбек залишився на лавці запасних. Клуб українця домінував протягом усього тайму, але завершив першу 45-хвилинку лише з мінімальною перевагою 1:0, пише 24 канал.
Гол українця
Друга частина матчу розпочалась за ідентичним сценарієм першого тайму. Наприкінці зустрічі господарям двічі вдалось відзначитись у воротах ДВТК. Спершу Зіівзівадзе подвоїв рахунок.
На 85-й хвилині на газон вийшов Іван Петряк. У доданий арбітром час українець заробив пенальті, яке впевнено і реалізував, встановивши остаточний рахунок зустрічі 3:0 на користь "Фехервару".
Цей гол для українського легіонера в Угорщині став вже четвертим у новому сезоні. загалом на полі провів матчів, де не лише відзначався голами, а й двічі результативно асистував партнерам по команді.
Ця звитяга вивела його команду на третю бронзову сходинку, у їх активі 19 пунктів. А от їх суперник ДВТК перебуває на 9-му місці, заробивши 10 очок.
Джерело: 24tv.ua



