Динамо – Шахтар 0:1
Гол: Мораес, 34
Вилучення: Сидорчук, 45+1 (Динамо)
Перед матчем
Цю зустріч можна сміливо назвати матчем за шість очок. Адже в разі успіху кияни на сім пунктів відірвуться від "Шахтаря", а перемога донецького клубу дозволить "гірникам" до мінімуму скоротити відставання від головного конкурента.
Перед відповідальним протистоянням команда Луїша Каштру зазнала болючої поразки в Лізі чемпіонів, поступившись в Києві менхенгладбахській "Боруссії" з рахунком 0:6. "Біло-сині" в мід-уїк проводили гостьову зустріч з "Барселоною" і чинили гідний опір фавориту, поступившись з рахунком 1:2.
Під керівництвом румунського фахівця Мірчі Луческу "Динамо" зазнало лише двох поразок. Крім каталонців, киян в цьому сезоні обіграв "Ювентус".
"Шахтар" активніше розпочав матч, створивши кілька гострих моментів. На 10-й хвилині блокований був Поповим удар Мораеса з правого флангу штрафної. Відскік – і м'яч потрапив у руки Нещерету.
Згодом Андрієвський не встигав за Марлосом і завалив його в центрі поля. Корнієнко цікаво пробив зі штрафного. Нещерет впорався з непростою траєкторією і потягнув цей удар.
На 34-й хвилині "Шахтар" вийшов уперед. Після навісу Тете з правого флангу Нещерет помилився на виході, кулаком промахнувшись по м'ячу, і Мораес головою завдав влучного удару. 0:1.
Відео голу Мораеса
"Динамо" одразу відповіло – після скидки від Циганкова Буяльський з лівого кута штрафного майданчика пробив несильно в руки Трубіну.
Джерело: 24tv.ua



