"Мілан" та "Ріу Аве" не зуміли виявити сильнішого в основний та додатковий час матчу, тому, хто вийде у груповий етап єврокубків вирішила футбольна фортуна – серія післяматчевих пенальті, де влучнішими були італійські футболісти, пише 24 канал.
Перша перемога за 17 років
У основний та доданий час команди забили на двох чотири голи та встановили рахунок – 2:2. Далі на футболістів чекала післяматчева серія пенальті. Такої серії 11-метрових ударів футбольні вболівальники не бачили давно.
24 удари у виконанні футболістів, 7 з яких були повз ворота. Участь у пробиванні 11-метрових ударів взяли і голкіпери команд. Спершу команди виконали сім успішних ударів, але потім розпочалось найцікавіше. У складі "Мілана" нерви не витримали у Коломбо, голкіпера Доннарумми та Беннасера. У господарів Монте, голкіпер Ксєшє, Жералдеш та Сантос не змогли влучно пробити свої удари.
Результат серії пенальті – 8:9 на користь "Мілана". Це перша перемога "россонері" в серії пенальті в єврокубках за останні 17 років.
Останній раз перемогу міланці святкували ще у 2013 році, коли "Мілан" у фіналі Ліги чемпіонів зустрічався з "Ювентусом". Тоді італійські клуби так і не відзначились жодним голом у чотирьох таймах. А у серії пенальті "Мілан" на точний удар зробив більше – 3:2.
Who said you could go to bed before watching this ⤵️
— AC Milan (@acmilan) October 1, 2020
Qualcuno pensava di andare a dormire senza rivedersi la serie ???????? dei calci di rigore? ⤵️#RioAveMilan #UEL #SempreMilan pic.twitter.com/TDJABBrFzV
Джерело: 24tv.ua



