Як повідомляє DeporPress.com, "Тенерифе" та "Динамо" досягли принципової домовленості щодо трансферу Соля.
"Тенерифе" орендує Соля
Спортивний директор іспанського клубу Хуан Карлос Кордеро начебто домігся значного прогресу в переговорах з "Динамо".
Клуби буцімто домовились про деталі оренди: чи буде вона включати пункт про обов'язковий викуп залежить від того, чи вдасться "Тенерифе" за підсумками сезону вийти в Ла Лігу.
"Тенерифе", який виступає у другому за значущістю чемпіонаті Іспанії, більш близький до підписання нападника у порівнянні з "Еспаньйолом" і "Жироною".
Повідомляється, що "Тенерифе" залишилося переконати футболіста і його агентів в тому, що варіант повернення в Іспанію найкращий для його кар'єри.
28-річний Соль перебуває у Києві в очікуванні новин.
Соль у "Динамо": головне
Фран Соль став гравцем "Динамо" у січні 2019 року, перейшовши з "Віллем ІІ" за 3,5 мільйона євро. У "Динамо" Соль не зміг стати основним гравцем: він зіграв усього 23 матчі, в яких забив 4 голи.
Не будучи основним гравцем, Соль є фінансовим тягарем для "Динамо". За інформацією ЗМІ, він має найбільшу зарплату у команді – 1,2 мільйона доларів на рік.
Втім, наставник киян Мірча Луческу спростовував чутки про трансфер Соля. Джерело: 24tv.ua



